Visiškai naujas „Korando“

„SsangYong“ pristato visiškai naują šiuolaikiško išorės dizaino „Korando“ su rafinuotu „Premium“ kokybės erdviu vidumi, geresnėmis pagalbos vairuotojui ir saugos sistemomis bei moderniu ryšio palaikymu, į Lietuvos parodas atvyksiantį antrojoje metų pusėje.

 

 

Išorės stilius

Naujasis „Korando“ šiek tiek ilgesnis ir platesnis nei jo pirmtakas, dėl didesnės važiuoklės bazės vidaus erdvė pirmauja klasėje, bet dėl to, kad ji žemesnė, jis atrodo dinamiškesnis ir energingesnis.

 

 

Praktiškas

Naujasis „Korando“ yra naujoviškas ir šiuolaikiškas, bet išlieka ypač praktišku šeimos automobiliu, kurio didelė vardinė apkrova ir vilkimo geba iki 2 tonų. Šis visiškai naujas C segmento visureigis bus varomas nauju 1,5 litro talpos turbininiu benzino varikliu ir atnaujintu 1,6 litro talpos dyzeliniu „Euro 6d“ varikliu.

1,5 litro turbininio benzino variklio galia yra 163 AG ir didžiausias sukimo momentas yra 280 Nm. Jį galima komplektuoti su 6 pavarų rankine arba automatine pavarų dėže. 1,6 litro dyzelinio variklio galia 136 AG ir didžiausias sukimo momentas yra 324 Nm. Jį galima komplektuoti su 6 pavarų automatine pavarų dėže.

 

Informacija apie naująjį „Korando“ (C300)

Ilgis: 4450 mm
Plotis: 1870 mm
Aukštis: 1620 mm
Važiuoklės bazė: 2675 mm
Prošvaisa: 195 mm
Vieta bagažui: nuo 551 l (normalios sėdynės) iki 1246 l (nulenkus antrąją eilę)

 

 

Vidus

Naujojo „Korando“ vidus išsiskiria šiuolaikišku stiliumi ir aukštos kokybės apdaila. Visapusiškumo pojūtį suteikia metalinės detalės, dideli 9 col. įstrižainės LCD ekranai su „TomTom Navigation“ ir jau įdiegta programine įranga „Android Auto“ bei „Apple CarPlay“, stilingas spalvotos lempos ir prašmatnūs odiniai sėdynių apmušalai. Šis stiliaus ir technologijų derinys retai sutinkamas automobilių vidaus dizaine, skirtame vairuotojui džiuginti ir lepinti.

Galima rinktis iš 3 salono spalvų: „Charcoal Black“ (sėdynių apmušalai: austas audinys, tekstilė + TPU ir oda), „Chic Beige“ (sėdynių apmušalai: austas audinys, tekstilė + TPU ir oda) bei „Espresso Brown“ (specialus leidimas, sėdynių apmušalai tik odiniai).

 

 

„Korando“ įrengtos visos saugos funkcijos, apie kurias tik galite pagalvoti

Autonominė avarinio stabdymo sistema, priekinio susidūrimo perspėjimo sistema, išvažiavimo iš eismo juostos perspėjimo funkcija,važiavimo juostos laikymosi sistema, pagalbine tolimųjų šviesų funkcija, eismo ženklų atpažinimo funkcija, vairuotojo įspėjimo funkcija, prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema, aklosios zonos aptikimo sistema, eismo juostos keitimo įspėjimo funkcija, Įspėjimo apie skersinį eismą važiuojant atbuline eiga sistema (taip pat su įsikišimo funkcija), prisitaikanti išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema, saugaus atstumo įspėjimo funkcija, priekyje esančios transporto priemonės pajudėjimo įspėjimo funkcija, avarinio stabdymo sistema, išlipimo pagalbinė funkcija.

 

 

Būkite pirmieji!
Raskite artimiausią atstovą, ir jis jums atsiųs naujienlaiškių apie naująjį „Korando“.

„SsangYong“ atstovai