„SsangYong Rexton“ – pats naujausias, itin talpus visureigis

Naujajame „Rexton“ modelyje „SsangYong“ panaudojo 60-ies metų darbo gaminant keturiais ratais varomus automobilius patirtį. Rezultatas – už ankstesnės kartos modelį prabangiau atrodantis, talpesnis ir saugesnis visureigis.  Gausi „Rexton“ įranga patenkins net ir pačio reikliausio kliento lūkesčius.

  • Aukšta įrangos ir salono apdailos kokybė.
  • Tikras visureigis: kėbulas ant kopėčių tipo rėmo, keturių varomų ratų sistema su diferencialu ir 224 mm prošvaisa.
  • Važiavimo režimai:  4 High – važiavimui minkšta kelio danga, 4 Low – važiavimui per smėlį, sniegą ar purvą, 2 High – važiavimui kieta kelio danga.  Keturiais ratais varomo visureigio variklio perduodama galia po lygiai paskirstoma priekinei ir galinei ašims santykiu 50:50.
  • Nepriklausoma pakaba užtikrina geriausią sukibimą su nelygiu paviršiumi.
  • Nepaprastai didelė vilkmo jėga: 3000 kg*, jei priekaba su stabdžiais, ir 750 kg, jei priekaba be stabdžių.
  • Pakankamai vietos septyniems keleiviams*; važiuojant penkiese bagažo skyriaus talpa 820 l.

* Tik „Quartz“ modelyje.

 

ILGAAMŽIS IR PATIKIMAS – TIKRAI TALPUS VISUREIGIS

Po modernia išvaizda slepiasi tikras visureigis.  „Rexton“  kėbulas sutvirtintas specialiu kopėčių tipo rėmu, o perjungiamoje keturių varomų ratų sistemoje yra diferencialas.  Tai savybės, kurių miesto visureigiai nė sapnuose nėra regėję.

„Rexton“ kėbulas dešimtyje vietų sutvirtintas specialiu kopėčių tipo rėmu, kurio keturių sluoksnių konstrukcija yra kieta ir tvirta.  81,7 proc. „Rexton“ kėbulo yra pagaminta iš itin tvirto plieno.  Susidūrimo atveju, „Rexton“ kopėčių tipo rėmas ir plieno kėbulas padidina automobilio keleivių saugumą.   „Rexton“ konstrukcijos tvirtumas taip pat pagerina patogumą ir stabilumą važiuojant.

 

TRAUKOS JĖGA 3000 kg

Naujasis „Rexton“ gali vilkti priekabą, kurios masė su kroviniu siekia 3 000 kg! „Rexton“ galėtų be vargo patempti ir didesnį krovinį.   Visureigis nesunkiai pajuda iš vietos, nes turi keturis varomus ratus ir galingą 2,2 litrų dyzelinį variklį.  Dideliame 9,2 colių jutikliniame HD ekrane* matomas galinės vaizdo kameros vaizdas padės lengvai prikabinti priekabą važiuojant atbuline eiga.

* Tik „Quartz“ modelyje.