GAUSI SAUGOS ĮRANGA

„Rexton“ gali didžiuotis gausia naujausia saugos įranga, kuri ne tik padeda išvengti pavojų ir sumažinti žalą, bet ir labiau supaprastina važiavimą.

 

Autonominė avarinio stabdymo sistema

Autonominės stabdymo sistemos kameros jutikliai stebi aplinką ir atpažįsta galimą susidūrimo pavojų.  Sistema automatiškai stabdo automobilį stengdamasi, kad būtų išvengta susidūrimo ar bent jau sušvelnintos galimos jo pasekmės.  Sistema veikia automobiliui važiuojant 8-60 km/val. greičiu.

Įspėjimas dėl galimo susidūrimo iš priekio

Sistema įspėja vairuotoją dėl galimo susidūrimo, kai kameros jutikliai nustato pernelyg arti automobilio priekio esantį kitą automobilį arba pėsčiąjį. Sistema veikia automobiliui važiuojant ne didesniu, nei 180 km/val. greičiu.

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Sistema įspėja vairuotoją, jei automobilis nukrypsta nuo eismo juostos.

Automatinė tolimųjų šviesų žibintų perjungimo sistema

Automobilio tolimųjų šviesų žibintai automatiškai perjungiami į artimųjų šviesų žibintus, kai sistema atpažįsta priešpriešais atvažiuojantį automobilį ar gatvės šviestuvą.   Sistema veikia tik važiuojant didesniu, nei 35 km/val. greičiu.

Kelio ženklų atpažinimo sistema

Sistema stebi priešais esančius kelio ženklus.  Apie galiojančius greičio apribojimus ir draudimą lenkti vairuotojas įspėjamas automobilio kompiuterio ekrane.

Priekiniai ir galiniai statymo jutikliai

Priekiniame ir galiniame buferyje esantys jutikliai įspėja apie kliūtį, tad pastatyti automobilį sudėtingomis sąlygomis bus paprasčiau.

 

Pradėjimo važiuoti įkalnėje ir važiavimo nuokalne pagalbos sistema

Tai funkcijos, kurios padeda užtikrinti Jūsų saugumą važiuojant.