TALPUS IR PRITAIKOMAS

Yra vietos penkiems arba septyniems keleiviams

„Rexton“ automobilyje yra pakankamai vietos tiek vairuotojui, tiek kartu važiuojantiems, jau nekalbant apie bagažo skyrių.  5-viečiame „Rexton“ patogiai gali jaustis visi keleiviai, o bagažo erdvė yra net 820 litrų.  Tai gerokai daugiau, nei daugumoje universalų.

„Rexton“ automobiliu galite patogiai vežti ir didesnius krovinius – didžiausia galima bagažo talpa apie 2 m³.

Odinės sėdynės*

Odinių „Rexton“ sėdynių patogumą pajusite taip pat ir važiuodami į ilgesnes keliones.  Sėdynės pasižymi aukščiausio lygio ergonomiškais ir patogiais atlošais.  Odines sėdynes lengva išlaikyti švarias.  Abi priekinės  „Rexton“ sėdynės valdomos elektra**, tad tinkamą sėdėjimo aukštį lengva ir patogu nustatyti.   Sėdynės šildymo funkciją*** turi ne tik priekinės, bet ir kitos eilės kraštinės sėdynės.  „Rexton“ sėdynės yra palyginti aukštai, todėl gerai matysite kitas transporto priemones. Tai padės vairuotojui numatyti ir pasiruošti pavojingoms eismo situacijoms.

* Galima papildomai „Crystal“ modelyje, standartinėje komplektacijoje „Quartz“ modelyje.
** Tik „Quartz“ modelyje.
*** Priekinių sėdynių šildymo funkciją „Crystal“ modelyje galima įrengti papildomai.

Juodas odines sėdynes ir smėlio spalvos lubų apdailą turi bazinis „Quartz“ modelis.  Kiti atspalviai gali būti pasirinkti papildomai.  Bazinis „Crystal“ modelis turi juodas arba Snow Beige medžiagines sėdynes ir šviesią lubų apdailą.

 

PRABANGIAI ĮRENGTAS

Elegantiška ir kokybiška apdaila pasižyminčiame „Rexton“ salone žvilgsnį prikausto didelis 9,2 colių jutiklinis HD ekranas*, kuriame be kitų funkcijų galite stebėti navigaciją ir galinio vaizdo kamerą.   „Rexton“ navigacijos sistema yra tikrai viena geriausių, ji rodo ir visas kelyje esančias greičio fiksavimo kameras.  „Rexton“ modelyje yra „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“.  Taip pat yra galimybė įrašyti radijo laidas realiuoju laiku.

Šaltu oru nepakeičiamu tampa oda aptrauktas, šildymo funkciją turintis vairas*.  Automatinė dviejų zonų klimato kontrolės sistema* leidžia vairuotojui ir šalia sėdinčiam keleiviui atskirai pasirinkti pageidaujamą temperatūrą salone.

* Tik „Quartz“ modelyje.

 

Elektra valdomas stovėjimo stabdys ir „Auto-Hold“ funkcija.

3,5″ skaitmeninis informacinis skydas.

Bazinėje komplektacijoje yra pastovaus greičio palaikymo sistema ir daugiafunkcis vairas.

Į bazinę komplektaciją taip pat įeina ir automatinė tolimųjų šviesų žibintų perjungimo sistema.

„Quartz“ modelyje – automatinė dviejų zonų klimato kontrolė.

„Quartz“ modelyje – įsėdimas ir automobilio paleidimas nenaudojant rakto.