Kokybiški automobiliai iš Korėjos jau nuo 1954 metų

Kompanija „SsangYong Motor“ – seniausia automobilių gamintoja Pietų Korėjoje. Pavadinimas „SsangYong“, išverstas iš korėjiečių kalbos, reiškia „Du drakonai“.

Įmonės istorija prasidėjo 1954 metų sausio mėnesį, kai įsikūrė įmonė „Ha Dong-hwan Motor Workshop“ tuomet remontavusi ir prižiūrėjusi šalyje dislokuotų JAV karinių pajėgų techniką. 1964 m. įmonė pagal licenciją ėmė gaminti visureigius „Jeep“ amerikiečių armijai. 1966 metais firma pradėjo savo produkciją eksportuoti į kitas šalis, o pirmuoju eksporto gaminiu tapo autobusai.

1988 m. kovo mėnesį įmonė buvo pavadinta „SsangYong Motor Company“. 2011 m. vasario mėnesį 70 % „SsangYong Motor Company“ akcijų įsigijo Indijos įmonė „Mahindra & Mahindra Limited“.

„SSANGYONG“ – MODERNIAUSIA IR POPULIARIAUSIA KORĖJIETIŠKŲ AUTOMOBILIŲ MARKĖ

Jau nuo pat pradžių kompanija „SsangYong“ specializavosi gaminti visais ratais varomus visureigius. Jie buvo kuriami dirbti sunkiomis sąlygomis ir pasižymėjo patvarumu, patikimumu, praktiškumu.

„SsangYong“ susitelkusi tik į SUV klasės automobilių ir visais ratais varomų automobilių gamybą, tad įmonės konstruktorių neriboja jokie kompromisai. Būtent todėl šie automobiliai atitinka pačius aukščiausius reikalavimus, o patvirtindama tai „SsangYong“ suteikia savo automobiliams penkerių metų garantiją be ridos apribojimo.

Velkamų priekabų svoriai tik įrodo, kad „SsangYong“ automobiliai sukurti sudėtingiausioms užduotims atlikti. Galingi varikliai, sumažintas variklio triukšmas, ypač efektyvi visų ratų pavara ir kokybiška apdaila važiavimą padaro paprastą ir patogų.